Sunday, March 25, 2012

Quick Outfit Post

Huge apologies for the quality of the picture but I felt like showing you a snapshot of an outfit I wore on the boat, when we came back from our trip in Sweden. That new favorite lacy shirt of mine is from KappAhl, black denim pants are from H&M and boots from NS King.
Now the school break is basically over and now I'm going to start with my homeworks for tomorrow. 
But still, I really can't believe, how quicly has the time gone by. Pretty much just two more months and it will be summer again...oh wow.
Vabandan foto kvaliteedi pärast juba ette ära aga sellegipoolest tahtsin näidata teile pilti outfitist, mida Rootsist tagasi tulles laeval kandsin. See pitsiline pluus on KappAhl'ist, mustad teksad H&M'ist ja saapad NS Kingast.
Nüüd on vaheaeg kohe-kohe läbi saamas ja peangi juba praegu homsete koolitöödega alustama. Siiski ei suuda ma uskuda, kui kiiresti aeg möödunud on, sest vaid pisut rohkem, kui kahe kuu pärast on suvi..oh wow

Saturday, March 24, 2012

One Crazy Week Behind

Yesterday we got back from Sweden, where we had a five day long visit to our friendship school in Värnamo. The project was great, the theme for the week was design and most of the time I had so much fun. We visited lots of museums and factories, had workshops and group works. Of course we had the time to do some shopping and getting to know new people from Sweden, Latvia, Lithuania and Germany. The days were long but I'm still very glad I decided to take this opportunity and see another culture and new, different places. What's more, my host family was so amazing that I can't even put it into words.
This outfit picture is taken in Stockholm on our first day. The weather was so warm compared to Estonian's, where we still have pretty much snow and low temperatures.
I wore a super simple outfit- jeans from Pull&Bear, 13cm ankle boots from NS King, which were very comfortable in the beginning but after 3 or more hours of shopping and walking long distances, the feet started burning as hell. Necklace is from expressions and that super cozy and soft sweater from is sheinside.com, where you have a 20% discount on any product you order, by entering a coupon code Kertu20, which is exclusive for my readers. The coupon code will be expired on May 30th.
Eile jõudsime tagasi Rootsist, kus me külastasime oma sõpruskooli Värnamos. Tegemist oli väga huvitava projektiga ning nädala teemaks oli disain. Külastasime nii mõningaidki muuseume ja tehaseid ning lisaks kõigele muule lõbusale ja põnevale võtsime osa workshopidest ja rühmatöödest. Muidugi leidus meil ka aega shoppamiseks ning tutvusime uute inimestega Rootsist, Lätist, Leedust ja Saksamaalt.
Päevad olid väga pikad ja väsitavad, kuid sellegipoolest on mul hea meel, et otsustasin selles projektis osaleda, sest tegelikult oli reis meeletult tore ning sai jällegi veidi targemaks ja kultuuriliselt haritumaks. Lisaks sellele oli minu hostpere nii kihvt ja sõbralik, et ma ei oska seda isegi sõnadesse panna.
See outfit on üles pildistatud reisi esimesel päeval Stockholmis.
Kandsin väga lihtsat komplekti-  teksad on Pull&Bearist ja kolmeteistkümne sentimeetriste kontsadega saapad NS Kingast. Algul olid nad supermugavad, kuid üleeelmisel päeval meie koolis aset leidnud Missi- ja Misteri Valimiste, eelmise õhtu laevareisi ja kolmetunnise šoppamise tõttu tegid jalad lõpuks ikka päris toredat valu. Kaelaehe on Expressionsist ja hästi soe ja pehme kampsun sellisest veebipoest, nagu sheinside.com. Sealt tellides ärge unustage sisestamast koodi Kertu20, millega saate 20% soodustuse kõigilt toodetelt. Pakkumine kehtib 30. maini.

Monday, March 5, 2012

Big News!

Big-big news! I'm more than excited to announce you that few days ago I signed the contract with the international student exchange organization YFU and if everything works out, I'm going to spend one of the best, the greatest and the most amazing year in my life in Mexico!!! The program starts in August and meanwhile I have to give pretty much everything to pursue this dream of mine, including  finding the sponsors and hopefully getting a job. But since I want this so badly, I believe in myself and I can do it!
Suured-suured uudised! Ma olen nii meeletult põnevil, sest sõlmisin lepingu rahvusvahelise õpilasvahetusorganisatsiooni YFUga ja kui kõik hästi läheb, veedan ma oma elu ühe parima ja suurepärasema aasta Mehhikos!!! Minek on augustis ning vahepealsel ajal pean ma andma endast kõik, et oma unistust täide viia. Kindlasti peaksin töökoha ja sponsorid leidma. Kuna kõik võimalused tuleb ära kasutada, siis siinkohal ka palve suurele ringile: Kui teil või teie vanematel-sugulastel-sõpradel-tuttavatel on ettevõte ning arvate, et on olemas väikenegi võimalus, et nad mu unistust toetada võiksid, võtke minuga ühendust kerturuutma@hotmail.com täpsemate detailide saamiseks. YFU Eesti MTÜ arvelduskontoks on Swedbank a/k 221001141378. Kui te otsustate minu ettevõtmist teostada aidata, siis märkige selgituseks "Kertu Ruutma vahetusaasta Mehhikos" Sooviksin siinkohal kindlasti rõhutada, et minu jaoks pole oluline suur toetussumma, vaid vahetusaastale minek.