Saturday, December 31, 2011

A photo cocktail// Have a wonderful 2012!!


 The 31st of December has arrived and may your final day of 2011 be amazing. I wish you all a fabulous new year and I hope you are going to collect many beautiful memories and gain amazing experiences from the upcoming 2012.
Enjoy these many gorgeous pictures below.

 Märkamatult ongi kätte jõudnud kolmekümne esimene detsember ja seega soovin ma teile meeleolukat viimast päeva aastal 2011 ja ma loodan, et teil kõigil tuleb meeletult häid kogemusi ning võimalusi pakkuv ja endaga kauneid mälestusi kaasav uus aasta.
Jagan ka teiega mõningaid pilte. Kõik on tumblrist, nagu ikka.
Võite minult formspringis kah igasuguseid küsimusi küsida :)

Sunday, December 25, 2011

Happy Holidays!

I hope you all had an amazing Christmas Eve and I wish every single one of you happy continuing holidays!
For me, the holiday season has been full amazing company, many events and lots and lots of delicious Estonian Christmas food by so far. It has also been full of surprises and I'm so excited about the upcoming. If everything will be a little more firm than it is right now, then I can't wait to tell you about my plans. Life is beautiful, I got to say.
Enjoy yourselves and the company of your closest ones and once again, Happy Holidays!
Ma loodan, et teil oli imeline jõululaupäev ning soovin igaühele teist imelist pühade jätku!
Minu jaoks on viimane nädal möödunud imeliste inimeste seltsis. Olen käinud erinevatel üritustel ja otseloomulikult söönud meeletutes kogustes maitsvat jõulusööki. Lisaks on viimane nädal olnud täis nii mitmeidki üllatusi ja ma olen päris elevil oma lähituleviku pärast. Kui kõik lähinädala(te) jooksul kindlamaks saab, ei jõua ma ära oodata, et ka teile sellest rääkida saaksin. Elu on ilus, peab ütlema.
Nautige ennast ja oma lähedaste seltskonda ning soovin teile, mu kallid lugejad, veel ühe korra ilusaid pühi!