Saturday, November 26, 2011

Oh, Sparkle and Shine...How To Wear Sequins?

I have to tell, that I've been feeling like a total magpie lately. When I see some embellished or sequined clothing piece, my heart literally starts to beat a lot faster. I feel like I just have to get every piece. Sequins are my absolute favorite trend for this fall/winter.
Christmas are just around the corner and New Year's Eve isn't that far away too. What would be more perfect to wear at these nights than something sparkly?
Of course there is one main rule to follow: Don't overdo your outfit!!! Don't wear two sequined pieces at the same time. If this is going to happen, the outfit will be lame and tasteless. 
Secondly, If you choose sequined skirt or shorts then wear a simple top because too much is too much. But you can still add a statement necklace This will definitely give you some chic points. If you're wearing a dress, pick a simple clutch and shoes. But don't forget that shoes can be in totally different color than the dress is. For example, black matches with nude and silver goes with bright green and blue.
What's more, you can choose a little more eclectic way to wear sequined pieces. Pair a sequined blazer with bright blue or yellow miniskirt, wear a white shirt, statement necklace and heeled ankle boots. The look will definitely be eye-catching and you are going to get lots of glances for sure.
If you don't want to be that sparkling, then just wear a sequined clutch or flats with the outfit you like:)

Pean tunnistama, et viimasel ajal poodides käies tunnen end, kui harakas. Iga kord, kui näen midagi sädelevat, kivikeste või litritega kaunistatud riideeset, hakkab mu süda sõna otseses mõttes kiiremini lööma. Tunne on selline, nagu ma lihtsalt peaksin iga asja omale soetama. Litrid on kohe kindlasti mu lemmiktrend selleks sügiseks/talveks.
Kuna jõulud on juba peaagu, et ukse ees ja ka vanaaasta õhtu enam mägede taga pole, siis mida oleks neil õhtutel veel täiuslikum kanda, kui midagi säravat ja pilkupüüdvat?
Muidugi, litritega riiete kandmisel kehtib üks reegel: Ära ometi üle pinguta! Täiesti reeglite vastane on kahte litritega asja samaaegselt kanda. Kui see juhtuma peaks, jääb üldmulje tervest outfitist väga maitsetu ja ebaõnnestunud.
Teiseks, kui otsustate kanda litritega seelikut või lühikesi pükse, kombineerige nendega kohe kindlasti mõni lihtne pluus, sest liiga palju on liiga palju. Sellegipoolest võite lisada suure ja omapärase kaelaehte. Selle kandmisel teenite kohe kindlasti nii mõningaidki stiilipunkte.
Kleidi kandmisel võiksite valida tagasihoidliku, kuid siiski suuremat sorti ja trendika ridiküli. Ka kingad võiksid olla tagasihoidlikumad, kuid ärgem unustagem, et need ei pea olema kleidiga sama värvi. Näiteks musta kleidi juurde sobiksid ka nude tooni kingad ning hõbedase juurde näiteks kasvõi erkrohelised või sinised.
Kui soovite, võite valida ka veidike eklektilisema tee litritega esemete kandmiseks. Näiteks sobitage litritega must pintsak valge särgi, erksinise või kollase seelikuga, lisage ka statement kaelaehe ning kontsadega lühikesed saapad. Look missugune!
Kui te aga ei soovi nii palju sädeleda, kandke oma tavalise komplekti juures näiteks lihtsalt litritega clutche või balleriinasid :) 

Tuesday, November 22, 2011

Versace for H&M scarf

Versace for H&M collection has finally become available in stores and there are lots and lots of different thoughts about that collaboration. In my opinion there are some really pretty and classy items, which I would be more than happy to wear but at the same time the assortment contains some really risky pieces. Some fashionistas definitely have the ability to mix and match them with their other clothes (Like Andy from Style Scrapbook did here) but I still find that there is a huge opportunity to miss the look completely! But no matter what, I think that it's kind of amazing collaboration and even though I'm not going to another country to get a dress this time, I still own one little item from that collection now.
Versace for H&M kollektsioon on lõpuks poodides saadaval ning on nende kahe brändi vaheline koostöö on pälvinud küllaltki vastakaid arvamusi. Mõni kiidab taevani, teine sealsamas laidab aga maani. Mina leian, et kollektsioonis on päris palju väga ilusaid ning klassikaliseid asju, mida ma kannaksin suurima heameelega, kuid mainimata ei saa ka jätta seda, et seal leidub esemeid, mis on võrdlemisi riskantsed kanda. Mõnedele fashionistadele ei valmista see aga mingisugustki probleemi ning nad sobitavad need esemed kokku oma teiste riietega, jättes sealjuures mulje, et on seda teinud ilma suurema pingutamiseta. (Näiteks, nagu Andy Style Scrapbookist palmimustriga retuusid  väga ägedalt välja kandis) Siiski-siiski, leian, et outfitiga, milles ka sellest kollektsioonist midagi pärineb, on väga suur võimalus täielikult mööda panna. Sellegipoolest on see minu meelest hämmastav koostöö ja isegi, kui ma ei sõida teise riiki, et ka endale mõni kleit sellest kollektsioonist soetada, saan ma siiski uhkust tunda ühe väikese Versace for H&M eseme üle.

Sunday, November 20, 2011

Last Week, Great Week

I find that it's always great to meet new people and take every chance which seems to be even a little bit interesting because every little chance and opportunity may lead to something big and beautiful. As well it all broadens horizon and may give different, new and maybe even better perspective of many things. Also memories and experiences are, what in the end really count in life.
Eleven students from our school had a chance to host some Swedish students last week and I was one of them. It definitely was an experience. I also got to meet many new people and had so much fun! 
If you have any interest of what all we did during this week, then click on the link "CLICK HERE TO READ THE FULL POST" under the post.
Ma leian, et alati on väga tore ja igati kasulik uute inimestega kohtuda ning alati tuleks igast uuest ja huvitavast  positiivsena näivast võimalusest kinni haarata, sest kunagi ei või teada, millised suured ja ilusad asjad väikestest ettevõtmistest välja kujuneda võivad. Lisaks suureneb selle kõigega  nii silmaring, kogemuste hulk ning lõppude lõpuks ongi mälestused ja kogemused need, mis elus loevad.

Üheteistkümnel õpilasel meie koolist avanes eelmisel nädalal võimalus olla võõrustajaks meie Rootsi sõpruskooli õpilastele ja mina olin üks neist, kes võimalusest kinni haaras. See terve nädal oli küll meeletult väsitav, aga samas hästi kihvt kogemus. Lisaks sellele kohtusin toredate inimestega ja terve nädal möödus nii nii lõbusalt
Kui soovite lugeda, mida kõike me nädala jooksul tegime, siis edasi lugemiseks vajutaga "CLICK HERE TO READ THE FULL POST"