Sunday, September 25, 2011

All our dreams ome true if we have the courage to pursue them

My autumn has begun really well. Three weeks of school are over and pretty much all my days have been super busy and active. Besides school, I'm also attending at driving school and showdance lessons now. Over the last few weeks I've met some really interesting people and almost everything is just the way I expected from the autumn and I'm loving it. But still.. Yesterday I got some really bad news but right now everything seems to be better already and I try to stay positive.
What's more, I'm really tired of the school already but fortunately my birthday is coming soon and there are only some weeks until the fall break. Something to wait for:)
blazer-random, blouse-monton, arm-adornment(?)- Kirke Talu

Sügis on alanud päris hämmastavalt. Kolm nädalat on koolis käidud ja peaaegu kõik mu päevad on möödunud väga kiires tempos, täis igasuguseid põnevaid tegemisi ja kohtumisi. Lisaks koolile käin ma nüüd ka autokoolis ja tantsimas. Viimaste nädalate jooksul olen omale mõningaid uusi tutvusi saanud ja peaaegu kõik paistab olevat just sellises korras, nagu ma seda sügiselt ootasingi. Kuigi eile sain ühe väga halva uudise, kuid sellegipoolest loodan ja usun, et kõik läheb hästi. 
Koolist on ka juba tüdimus peale jõudnud tulla aga õnneks on mul juba varsti sünnipäev ja mõne nädala pärast juba vaheaeg, seega on mida oodata:)
Ma jagaksin ühte LINKI ka, Kui viitsite võite "meeldib" vajutada. Nimelt on ajakirjas Mood käimas võistlus, kus tuleb kokku panna outfit lähtudes Mango sügis-talvise kollektsiooni märksõnadest. Mõtlesin, et miks ka mitte osa võtta ning tegin endast täna mõned pildid siis:)
Pluss veel see, et ma tegin endale juba päris ammu blogi, kus kirjutan oma tegemistest detailsemalt. Kes seda vahel võib-olla lugeda soovib, kirjutage kas siia, mulle facebooki või kuskile mujale oma meiliaadress, et ma teid lugejate listi saaks lisada:)

Monday, September 5, 2011

Inspired by Interior

Hey my darlings! Lately I've rediscovered interior design for myself. I love to check out room decoration blogs and read magazine articles about the most special, different and vibrant homes and houses. I can't wait for the day, when I'm few years older and I can finally move out  and have my very own space and decorate it just the way I like. I also have a big dream to move to NYC after graduating high school and university here in Estonia and rent an apartment with my friends there.
When I've been really bored, I've found myself looking for apartment rental prices at  NYC's real estate sites. Even if I'm dreaming about Soho, I probably have to start from Brooklyn or Queens. At least I have sight in front of my eyes and I believe that one day I'm gonna make it. But we'll live and we'll see about that:)
Do you have any big-city dreams and what does your dream home look like?
 Anyways I have a huge folder on my computer, which consists the most inspiring interior design pictures I've found from different blogs and other sites. I'd like to share some of them with you. Enjoy! :)
Hei, kallid lugejad! Hiljuti olen enda jaoks taasavastanud sisekujunduse. Ma lihtsalt armastan vaadata erinevaid sisekujunduse blogisid ning lugeda artikleid kõige erilisemate ja kihvtimate kodude kohta. Ma ei suuda ära oodata päeva, mil olen nii vana, et saaks kodust välja kolida(mitte et mul siin halb elu oleks või midagi) ning mul oleks täitsa oma pind, mille  kujundaksin täpselt enda maitse järgi. Ühtlasi on mul suur unistus kunagi pärast kooli ning ülikooli lõpetamist oma sõpradega New Yorki kolida ning seal korter rentida. Kellega ma seda teen, ma veel ei tea, kuid plaan on olemas ja esialgu piisab sellestki. Aga elame-näeme, kuhu see kõik välja viib:) Päris mitmel korral, kui mul väga-väga igav on olnud, olen  tabanud end NYC kinnisvarasaitidel korterite rendihindu vaatamas, mis on muidugi hiiglaslikud!! Ja kuigi ma unistan Sohost, tuleb ilmselt kõigepealt alustada Brooklynist või isegi Queensist... 
Igatahes, mul on arvutis suur kaust, mis sisaldab minu jaoks kõige inspireerivamaid pilte sisekujundusest, mida internetist leidnud olen ning jagaksin mõndasi neist ka teiega! Nautige! :)