Wednesday, August 17, 2011

Always believe that something wonderful is about to happen/ A day in Tallinn


On Yesterday's morning my brother woke me up and suggested to go to Tallinn. At first I had my doubts over the plan and all I cared about was sleeping. After a little concideration I decided to get up and  go. I had an hour to take a shower and put myself ready. Even though choosing clothes and doing my make-up usually takes long time,  I made it. I wore a draped sheer blouse from Monton, mom’s old fuchsia leather jacket, white shorts and my newest necklace-find from expressions. Ballerinas and bag are from random brands. Our little trip was kind of great, even if I got just a little depressed about the choice of the clothes, the stores offered and my brother only wanted to shop at the stores he knew. Besides shopping, we  walked around at the remarkably beutiful and crowded old town, talked more than we usually do, went to McDonald's twice, even if I'm not a big fan of fast food at all and just had a blast and spent some amazing quality time. 

ASK ME ANYTHING AT FORMSPRING

Eile hommikul tegi mu vend ettepaneku Tallinnasse minna. Kuigi ma polnud ideest vaimustuses ja peaaegu kõik, millest ma tol hetkel hoolisin, oli magamine, siis otsustasin siiski minna. Mul oli tund aega pesemiseks ja enda korda panemiseks, kuid sain hakkama. Meie väike väljasõit oli päris lahe, kuigi olin vahepeal üpriski masenduses selle tõttu, et ma endale peaaegu midagi ei leidnud ning mu vend vaid ostis riideid kokku ja soovis käia vaid poodides, millest tema kuulnud oli. See selleks. Peale poodides käimise, jalutasime lihtsalt vanalinas, rääkisime rohkem, kui seda tavaliselt teeme, käisime kaks korda McDonaldsis, kuigi mulle rämpstoit ei maitse ning lihtsalt veetsime mõnusalt aega. Lisaks sellele, oli väga naljakas vaadata, kuidas Kristjan trollidega sõitis- muretses, kas ikka jõuame sihtkohta pärale ja sõidutalongide märgistamine tal ka just käpas polnud. Peale selle polnud meil kummalgi aimu, millal rongid tagasi lähevad. Teadsin vaid ühte aega, mis oli 19:40 midagi, kuid selle peale jäime me mõned minutid hiljaks ning pidime 22:05-ni ootama, et järgmise rongiga koju saaks. Me ei lasknud tujul langema. Jõime kakaod, sõime, rääkisime juttu, naersime lollide asjade üle ning lõpuks jõudsime tagasi Raplasse umbes pool 12, mis on küll päris hilja, aga vahet pole:)

Monday, August 15, 2011

The biggest risk you will ever take is not taking one at all

Two days ago my mom and I went really spontaneously to Tõnis Mägi's and Kärt Johanson's concert in Varbola, which was pretty good, especially the last song called "Koit", which is probably my most favourite classic song in estonian. After that we watched a fire-show, which wasn't something really spectacular though. But at least it was warm, unlike the temperature further from the fire. I wore super casual and super comfortable outfit, paired with pointed-toe shoes and golden statement necklace.

Üleeile õhtul tegi ema spontaanse otsuse Tõnis Mägi ja Kärt Johansoni kontserdile Varbolasse minna ning kutsus mind ka kaasa. Kontsert oli päris hea ja mahe, eriti, kui "Koit" esitusse tuli, mis on  ilmselt minu lemmik eestikeelsesse klassikasse kuuluv lugu. Hiljem vaatasime seal toimuvat tuleshowd, mis küll eriline show polnud, aga lõke oli suur ja vähemalt sooja sai küll ja veel. Ma kandsin supermugavat ja igapäevast outfiti, kingadeks kitsa ninaga jalanõud ja kaelas mu uusim leid expressionsist.

Friday, August 12, 2011

Yesterday's outfit

On Yesterday morning I went to Rapla to meet my friend Kristi. We went to stores, just walked around and talked. A lot. It was really nice to see her after that long time. After that I went to Tallinn for shopping. I bought only few items and I also got a tripod!! I've wanted it for really long and when I saw one cheap one at the store, I decided to buy it. My cousin has the same one and  he has said that despite of the low price it's a great product and perfect for person, who isn't a professional photographer. Anyways.. I have to go back to Tallinn soon because I noticed that the stitches of the jeans I bought are unraveled and I need to change them for another pair.pants-bersha, shirt-stradivarius, satin blazer-moms, necklace-selfmade
pants-bershka, shirt-stradivarius, satin blazer- moms, necklace- selfmade

Eile hommikul sain Kristiga Raplas kokku. Käisime mööda poode ning lihtsalt jalutasime ja rääkisime kõik uudised üksteisele ära, kuna polnud päris pikka aega näinud. Pärast seda käisin Tallinnas šoppamas. Kuigi sain vaid mõne asja, ostsin ka statiivi, mida väga väga pikka aega tahtnud olen ning kui ühte odavat elektroonikapoest mööda jalutades nägin, mõtlesin, et miks ka mitte. Mu sugulasel on täpselt samasugune ning ta on ka öelnud, et olenemata madalast hinnast, on see inimesele, kes profesionaalne fotograaf pole ning minusugusele, kes lihtsalt statiivi tahab, täiuslik. Igatahes, lähipäevil pean uuesti Tallinnasse sõidu ette võtma, sest kodus kotte lahti pakkides avastasin, et mu uutelt teksadelt on üks lisaõmblus hargnenud ja lähen vaatan, kas saan need uue paari vastu välja vahetada. Oh mind ja minu mitte- või siis väga hilist tähelepanemist...

Sunday, August 7, 2011

Photo Coctail

Hello, my dear readers and followers! It's been quite a long time since my last moodboard post and now when I've saved soooo many new nice and inspirational pictures in my computer, I thought that it'd be the time to share these with you again. Enjoy!
Tervist, mu armsad blogi lugejad- ja jälgijad! Päris kaua aega on möödas mu viimasest meeleolutekitaja-pildipostist ning kuna uusi inspireerivaid pilte on mu arvutisse ka üpris hulganisti kogunenud, siis mõtlesin, et oleks paras aeg neid teiega taaskord jagada. Nautigem!

Saturday, August 6, 2011

An Outfit from Few Weeks Ago: Fuchsia blouse and Snakeskin Patterned Heels

I was browsing my folders and found this outfit picture. I edited the photo a little bit (actually pretty much) and even if I quite like how it turned out, the quality of the picture is horrible. I'm really sorry about that. I wore that outfit about two weeks ago when I just felt like putting on high heels and dress a little more non-casually than i usually do. 

Vaatasin oma pildikaustu ja leidsin selle outfiti. Töötlesin seda natuke ja kuigi mulle muidu tulemus meeldib, on pildi kvaliteet  kohutav. Vabandust selle pärast. Kandsin seda riietust mõned nädalad tagasi, kui tuli tuju panna jalga oma ühed kõrgeimad kingad ning mitte riietuda nii mugavalt, nagu seda tavaliselt teen.

Look of The Day: Striped Skirt and Bright Orange Scarf (+ A Little Announcement)