Thursday, December 30, 2010

boutiques.com

Yesterday I read about www.boutiques.com site, where you can shop at boutiques, with hand-picked pieces by celebrities such as Olivia Palermo, Olsens, Nicole Richie etc. As well some stylists and awesome bloggers have their own boutique. I made one too. Even if i can only dream of that stuff, it's still really good to look at those pretty things and click "save" or "love" over and over again..

Eile lugesin ma www.boutiques.com saidi kohta, kus saad šopata veebibutiikides, mis koosnevad esemetest, mille on spetsiaalselt valinud sellised kuulsused nagu Olivia Palermo, Olsenid, Nicole Richie jne. Lisaks on oma butiik ka mõnel stilistil ja paljudel lahedatel blogijatel. Ma tegin enda oma ka. Isegi, kui ma võin neist riietest ja aksessuaaridest praegu veel vaid unistada, on siiski nii hea neid ilusaid asju vaadata ja ikka ja jälle "save" või "love" klikata.

Saturday, December 25, 2010

Create a mini-editor set and you could win $500!!!!


Get your own Mini Editor from Polyvore

Polyvores on taaskord käimas võistlus, kus blogisse tuleb lisada mini editor ning võimalikult paljud blogikülastajad kollaaže koostama meelitada. Blogi omanik peab ka kirja panema moega seotud uue-aasta lubaduse. Hindamine toimub võrdselt nii kollaažide väljanägemise, kvaliteedi ja asjatundlikkuse põhjal kui ka kollaažide rohkuse põhjal. Loe reegleid siit Seega, siin on tervelt 100 eset, kaasaarvatud lõpus olevad mõned pildid ja tekstid, mida saate oma kollaažide kaunistamiseks kasutada.Kõige esimene ese on tühi kast, kuhu sisse saate oma kollaaži koostada ning kollaaži valmides kasti ümbert ära kustudada, et tulemus parem jääks:) Auhinnaks on võitjablogile 500 dollari väärtuses american expressi kinkekaart ning blogi omanik valib välja ka tema mini editoris koostatud lemmikkollaaži, kes saab täpselt sama auhinna, 500 dollari väärtuses american expressi kinkekaardi!!!!
 Minu moega seotud uue aasta lubadus on õmmelda vähemalt üks maxikleit, mille üle ma väga väga väga uhke oleksin.
TRANSLATE: Polyvore has announced a contest, where people should add mini editor to their blog and make as many readers as they can to create sets. The owner of the blog also have to write about their fashion-related new year's resolution. The winning Mini Editor will be judged equally on creativity and style expertise and the quantity and quality of the sets created in your Mini Editor. Read the official contest rules. So, here are 100 items, included some photos and texts in the end, what you can use for decorating your sets. The first item is an empty box, where you can drag your items to have a better and prettier layout. Later you can delete the box to have even better set:) One blogger and one reader will each win a $500 American Express gift card. The winning blogger will select his or her favorite set created by a reader, and that reader will also win $500!!!!!!
So, my fashion-related new year's resolution is to sew at least one maxi dress that i am trurly, deeply and madly proud of

Friday, December 24, 2010

When you're still waiting for the snow to fall, doesn't really feel like Christmas at all

Uskumatu, kui kiiresti aeg läinud on, aga sellegipoolest, ilusaid ja meeldejäävaid jõule teile!
    
     i wish you to have a beautiful and memorable christmas!

pic: weheartit