Monday, November 15, 2010

rets

Otsustasin ka siiski väikese postituse rebaste retsimisest kirjutada, mis toimus eelmisel kolmapäeval, hiljem kui kõigil teistel koolidel.
Aasta algul ma juba kartsin seda eesseisvat retsimist, kuid kuna plakatit ei ilmunud päris tükk aega, olin ma juba maha rahunenud, lootuses, et ehk seda ei korraldatagi. Kuid plakat siiski ilmus ja üritus toimus. See kujunes väga väga lahedaks ning lõbusaks ja kõik jubedad eelarvamused said ümber lükatud. Päeval olid kõik oranžides-punastes riietes, kõrvade, saba, kohvri ja villaste sokkidega. Toimusid mängud ning jalad olid paarilisega kinni seotud. Õhtul pidi vastikuid asju sööma ja takistusraja läbima, mis sisaldas pinkide ja laudade alt läbi roomamist, juuksuri külastamist, laulmist jne.. Hiljem toimus väike tseremoonia või asi, kus andsime vande ning vaatasime sellest päevast filmitud katkendeid. fun, fun, fun..
Reedel toimus ka rebaste pidu, mis oli nagu pidu ikka, kuid siiski väga lahe ja lõbus.

Tuesday, November 2, 2010

Lanvin for H&M


At the moment Lanvin for H&M is very popular subject in the fashion world and fashion blogs but i posted a video of the collection anyways. Dresses are really beautiful and Alber Elbaz has proven himself again. It would be really nice to own even one of those dresses but I haven't planned a shopping trip for upcoming weeks and i'm sure that this collection will be sold out more quickly than i can even imagine.

Praegu on see nii moemaastikul kui ka moeblogides väga aktuaalne teema, kuid ma postitan siia siiski Lanvin for H&M kollektsiooni video. Väga kaunid kleidid ning Alber Elbaz on end järjekordselt tõestanud. Oleks äärmiselt tore kui ma ka sealt midagi endale soetada saaks, kuid ühtegi väikest ostureisi mul lähiajal plaanis pole ning olen  kindel, et see kollektsioon müüdakse läbi kiiremini, kui soojad saiad.

+ follow me on tumblr