Saturday, August 14, 2010

inspiration and stuff

nädal aega olin kodust ära. marsruudiks oli rapla-suislepa-valga-tõrva-ritsu-tõrva-ritsu-viljandi-rapla. nüüd olen tagasi ja haun veel viimaseid plaane mida selle 16-kümne päeva jooksul teha.
vahepeal olen ka mõned asjad enda jaoks selgeks mõelnud ja kui kõik plaanipäraselt läheb, oleks kõik hästi. 
Ja kolmas asi millest ma rääkida tahan, on see, et mul tuli järjekorde oi-kui-suur soov omale peegelkaamera saada. soov ise on eksisteerinud väga pikka aega aga praegu on see hetk, kus ma oma mõtetes seda tõsiselt vajan.

translate: i was away for a week and now i'm back. Now i'm making last plans for this ending summer holiday.
Meanwhile i've thought about some things and if everything goes like i want, then it would be perfect.
Third thing what i want to talk about is that i have a huuuuge proffesional camera need right now. Even if i've had that wish for so long time, then right now i really really really need that !

Wednesday, August 4, 2010

just another jewelry post

Ma peaksin vist millegi muu kohta ka postitusi tegema, kui vaid enda tehtud eheteid näitama. Aga igatahes asi on nüüd nii, et mul on valmis neli kaelaehet, paar kõrvarõngaid ja kohe on ka üks käevõru valmis ning kui ma oma neid müüma tahan hakata, peaksin mingi internetipoe välja valima. Buduaari ei tahaks eriti üles panna, aga etsy tundub kuidagi liiga keeruline ja seal lähevad mingisugused maksud ka maha, nagu ma aru sain (?)
Igatahes, äkki saab keegi midagi soovitada, või informatsiooni anda? Oleksin väga tänulik.

Translate: I should write about something else than show my jewelry everyday, i guess, but here is another post about the necklace i made. Now i've made four necklaces, one pair of earrings and one bracelet is almost ready too. If i want to sell those items then i should choose some webshop, where to sell my jewelry. I think i don't want to post these into Estonian site buduaar and etsy seems too difficult to handle i guess and there were some taxes too..(?) 
Anyways, maybe somebody can give me advise about selling my items? I would be very, very thankful.

Tuesday, August 3, 2010

new necklace

i made a new necklace and i'm pretty happy about the result.