Wednesday, July 28, 2010

Can we pretend that airplanes In the night sky are like shooting stars?

Kuigi sellest on juba mõni päev möödas, kirjutan lühidalt oma nädalavahetusest. Käisin sugulaste juures Suislepas. Suurepärane õhkkond, mõnusad inimesed, jões ujumine ning paadiga sõitmine, parvesaunaga võrtsu peal Tondisaarel käimine, võrtsus ujumine ja lainete püüdmine, saare "avastamine", sajaprotsendiline sauna nautimine, laeva taga jões lohisemine, mõnusad jutuajamised, söömine-joomine,öösel äikese ja paduvihma saatel mitme kilomeetri kaugusele järve äärde jalutamine, tares magamine, palju palju palju sääskede ja parmude hammustusi, naermine, imestamine, uute asjade proovimine, uued tutvused... Need olid vaid mõned tegevused ja märksõnad seal viibitud aja jooksul, kuid see väike reis oli kindlasti üks suve parimaid sündmusi. Ning ainuke kahetsusväärne asi on see, et mul ei olnud kaasas fotokat ning seetõttu pole vist kellelgi pilte toimunust. Aga vahet pole, ei olnud kaasas, mis seal ikka.

 i'll translate later

Follow KERTU

Tuesday, July 20, 2010

like

vahepeal on palju häid asju juhtunud. 
Homme lähen ära ning tagasi tulen arvatavasti pühapäeval.

Many great things have happened meanwhyle .
Tomorrow i'm going away and i'm back on Sunday.
Follow KERTU

Tuesday, July 13, 2010

Givenchy haute couture

Tundub, et Givenchy'st hakkab mu lemmikbränd saama. Need kleidid on lihtsalt VAPUSTAVAD.

Seems like Givenchy is my new favourite label. These dresses are just so amazing

+ ASK QUESTIONS @ MY FORMSPRING.

weekend

Teen väikese kokkuvõtte oma nädalavahetusest ning pikka juttu tegema ei hakka. 
Reedel läksime Saaremaale õlletoobrile, mis oli palju lahedam, kui eelmisel aastal. Esimesel päeval küll vahel tuli ette kohti, kus tabasin end mõttelt, et võiks midagi huvitavamat toimuda ning lõbusam olla, kuid siiski oli see üritus päris okei. Tegin ka omale henna tätoka, mis pidavat tumedamaks minema ja umbes 14 päeva püsima, kuid ikka veel on ta pruun ja pigem juba kulub, kui püsib. Ning eriti kaunis ta välja ei näinud ka alguses. Teisel päeval olid esinejad palju paremad, kuid ega midagi erilist ma ka neist ei arvanud. Tanel Padar & The sun'i konsert vääriks mainimist, sest see oli vist kahe päeva jooksul kokku kõige lõbusam asi. Kuigi kõik meie seltskonnast kadusid ümbert ära, oli mul väga fun. Ei mäletagi, millal viimati kuskil konserdil niimodi tantsitud ja kaasa elatud sai. Nägin ka mõnda tuttavat, keda väga ammu kohanud polnud ning sain ka uusi tutvusi, kui nii võib öelda, sest kellegi nimed mul enam meeles pole, aga siiski vist kehtib see muusika-ühendab-inimesi jutt. Ka telkimisplatsile kõndides sain mingi kambaga jutule, pooleteist kilomeetri pikkune tee möödus väga kiirelt. Pühapäeval läksime Priidu juurde. Seal vaatasin meestega jalgpalli ning kõik, kes polnud erapoolikud, olid Hollandi poolt, kuigi kohe mängu alguses sai vähemalt mulle selgeks, et see mäng kuulub vist Hispaaniale. Kokkuvõttes mul polnud nende võidu vastu midagi, aga mulle oleks siiski Hollandi võit rohkem meelejärele olnud.
Täna käisime Muhus kuskilt külast ka läbi ning tegin sealses kunstitallis mõned pildid. Toobril fotokat kaasas kanda ei viitsinud, ning seetõttu pole ka sealt pilte.
Rannas sai ka mõned korrad käidud ja vesi oli oi kui soe ning ilmad on praegu täiuslikud, kuigi kõik hädaldavad ja vinguvad selle palavuse pärast. kammoon, talvel vingutakse, et on külm ja tahaks sooja. Nüüd kui suvi on, tahetakse külma. Inimesed peaks õppima hindama seda, mis neil on ja mitte nii palju vinguma ja tahtma asju, mida neil ei ole ja mida ei saa ka.
Translate: LATER

Saturday, July 3, 2010

photos


source: tumblr
Midagi põnevat vahepeal toimunud pole. Olen natuke päevitanud ning loodetavasti saan ma alates järgmisest nädalast rohkem moega tegelema hakata.  Pilte teha ei saa, kui veab, siis vaid ema fotokaga  ning kui zenitile filmi ostan, siis ka sellega. Oleks nagu tagasi aastas 2008..
Translate: Meanwhile i haven't done nothing interesting. I have sunbathed little bit and hopefully i can start dealing with fashion more from next week. Unfortunately i can't take any pictures, but if i'm lucky, i can use my mom's camera and zenit too, but this one needs a film. Feels like i'm back in 2008..