Saturday, June 26, 2010

you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one


Ma olen uue postituse kirjutamist väga palju edasi lükanud. Selle peamiseks põhjuseks on see, et tahtsin teha sissekande lõpetamisest, kuid ma pole veel kõiki pilte kätte saanud ning need mis olemas on, pole piisavalt head. Nüüd mõtlesin, et otsest postitust ma selle kohta ei teegi, sest nagunii kõik kirjutavad igal pool peaaegu sama juttu ning midagi suurt sellest rääkida pole ka. Võib olla mainiksin lihtsalt ära selle, et kõik läks nii, nagu lootsin, või isegi veel paremini. Pildid ehk millalgil siiski panen siia üles. Hiljem käisin Kaia sünnipäeval, järgmisel päeval viisin paberid sisse ning pidasime jaanipäeva. Ülejäänud päevad möödusid sarnaselt eelmistega. Eile bleachisin teksaseid ja ma jäin tulemusega väga rahule. Alguses kujutasin ette küll laigulisemat tulemust, kuid nagu öeldud, olen ma siiski väga rahul. Täna valgendasin ka lühikesi pükse ning pärast kahte bleachimist sai algselt täis olev pudel tühjaks. Ma ei tea, kas nii peabki olema, või kallasin ma seda igale poole natuke rohkem, kui vaja oleks läinud. Aga vahet pole ka.
Praegu ma tõesti loodan, et järgmise nädalavahetuse ilm tuleb soe, sest ühest väljasõidust Peipsi äärde küll keelduda ei tahaks.
Translate: I have been delayed writing new post for very long time. The main reason is that i wanted to write about my graduation, but i haven't recived all the photos and these what i got, aren't good enough. Now i  have decided not to write about that because everybody have written almost the same thing about that day and there isn't very much to tell anyways. But in general everything on my graduation day went like i planned or even better. I think that i'll post some pictures in this week. Later on that day i went to Kaia's birthday party and on next day i brought the papers to school and we celebrated midsummer day. Other days in this week have been similar. Yesterday i bleached my jeans and i'm so happy of the result. Today i also bleached shorts and now the whiten bottle is empty. I'm not sure if it has to be so, or i wasted too much of it, but never mind. 
Right now i hope that next weekend will be warm and sunny, cause i really want to go to Peipsi lake for few days.

Sunday, June 6, 2010

Saturday, June 5, 2010

I KNOW THAT I’VE GOT ISSUES, BUT YOU’RE PRETTY MESSED UP TOO

Esimene eksam on läbi ning see oli üllatavalt kerge, kuigi viie saamine on väga ebatõenäoline. Nii grammatika ülesanded kui ka lugemine oli väga lihtne kuid kirjandiga olid hoopis teised lood. Jälle oli selleks teemaks liiklus. "Tahan liigelda ohutult" või midagi sarnast. Iga kooliaasta alguses me peame liiklusest kirjutama ja ma kogu aeg olen seda sarnaselt eelnevaga teinud, kuid täna tahtsin teha midagi paremat ning see hõlmas mu eksamist peaaegu, et kaks ja pool tundi. Kõigepealt kirjutasin oma esimese kirjandi peaaegu, et valmis ja läbi lugema hakates selgus, et mul ei lähe üldse teemasse, ning seejärel alustasin uuega. Muidu tuli enam-vähem normaalne, kuid kokkuvõte läks metsa, sest aeg hakkas otsa saama. Eksami lõpetasin ma eelviimasena. Seejärel oli plaanis koju minna, aga kui kuulsin, et Raplas pidi mingi kirbuturg olema, käisin korra ka sealt läbi. Mõned asjad olid isegi päris normaalsed ning kui oleks olnud rohkem aega, oleks mõnda asja lähemaltki vaadanud.
Homme lähen ma Tallinnasse ja ma siiralt loodan, et ma lõpuks leian omale lõpukleidi. Kui ma varem kogu aeg pabistasin selle pärast, et mul kellegiga sama kleit võib olla, siis nüüd mul on ükskõik, sest muidu ma ei leiagi omale lõpetamiseks midagi selga.
+ ma olen otsustanud, et hakkan oma postitusi tõlkima...vist. Mul pole küll eriti  followere muijalt maailmast, kuid flag counteri kaart näitab, et mu blogi vaatavad vahel ka teistes riikides elavad inimesed ja oleks ju tore, kui ka nemad kirjutatust aru saaksid, kuigi hiljuti on mu blogi muutunud rohkem nagu inspiratsiooniblogiks ja väga palju teksti pole. Igatahes, ma tõlgin mõnda aega ja vaatan, kui kaua vastu pean, sest see inglise keeles kirjutamine tuleb ju ainult kasuks.. Kuigi ega ma just ei hiilga selle keele kasutamises.


TRANSLATE: My first exam is over and it wasn't hard at all but i don't believe that i'll get 5. Grammar exercises and reading part were very easy but composition theme sucked. It was something with traffic. In every school year start we have to write about it and all the time i write one and the same thing but this time i wanted to do something different and it took very long time from my whole exam. At the end my composition came off pretty well i guess.. but the conclusion part was very messy. Then i heard about the flea market, which took place in Rapla. I went there and some items were pretty cool but i didn't buy anything because i had to hurry up, like always.
Tomorrow i'll go to Tallinn and i really hope that i'll get my graduation dress and shoes.

Thursday, June 3, 2010

tell me everything will be okay before i fall

Lõpuks ongi see kauaoodatud suvi saabunud, kool on läbi, eksamid on tulemas ja kõik on nii pingevaba. Kuigi muidugi ootan ma aega, mil lõpetamine on ära olnud ja saab hakata korralikult suve nautima.
Vahepeal toimunust siis nii palju, et teisipäeval oli meil tutipäev, mis oli tavaliste koolipäevadega võrreldes päris lahe, kuid nagu teistes koolides, oleks ka meil võinud olla mingeid tegevusi ja ettevõtmisi seoses selle päevaga. Mul sellest päevast ühtegi pilti pole ja teistelt pole ka viitsinud luba küsida, et kas ma nende pilte kasutada võin.
 Eile oli mul peaaegu täiesti vaba päev. Lõuna ajal õppisin umbes kaks tundi eesti keelt ning siis tuli Krissu siia, mil ma ka lõpetasin. Kui ta minema läks, läksin välja ning juba oligi päev õhtus. Täna käisin eesti keele konsultatsioonis ja see kõik tundub kuidagi nii lihtne ja loogiline ja ma ei kujuta ette, mida ma veel homme õppima peaksin. Võibolla mõisteid ?
 Nüüd ma lõpetan. Tsau