Sunday, May 23, 2010

inspiration postTuesday, May 18, 2010

Palanga
 Palanga reis möödus väga kiiresti ja super lõbusalt. Ma uskusin, et see reis tuleb hea, aga, et kohe niii lahe..
Esimesel päeval käisime ristimäel ja merevaigu muuseumis, hiljem läksime Palangasse, kus me vaba aega saime, et jalakäijate tänaval jalutada ja omale suveniire osta. Sain sõrmuse ja käevõru. Hiljem läksime maximasse, mis oli ainult ühe x-iga aga ikkagi väga suur. Ostsime süüa ja värki ning suundusime hotelli. Kohe oli ees ootamas õhtusöök, mis oli täielik pettumus. Kui õhtusöök maksab 60 krooni, ootan ma sellelt rohkemat, kui et eelroaks pakutakse kolm vorstiviilu, võid ja leiba ning pearoaks jahedaid makarone koos porgandi salati ja mingi kotletiga, kastmeks sulatatud või ( ma pole kindel, kas see oli sulatatud või, aga igatahes maitses küll nii).
Pärast õhtusööki chillisime niisama. Hommikul ärkasime kell pool kaheksa, läksime sööma ja siis juba Kura Säärele. Käisime meremuuseumis, kus oli üks suur lahe merilõvi ja hiljem läksime delfinaariumisse. Seal oli ka päris lahe ja pritsimist sai ka päris mitu korda tunda. Siis käisime Nõidade mäel ning suundusime tagasi Palangasse. Käisime poes ja uuesti jalakäijate tänaval. Siis ostsin ma ühed täiega kenad kõrvarõngad päris kalli hinna eest, ning unustasin need hotelli. Seejärel läksime tagasi hotelli, sõime õhtust ja seejärel jäime Kaia, Roltsi ja veel mõne inimesega hotelli, ülejäänud läksid grillima.
Hommikul hakkasime tagasi kodu poole sõitma. Käisime Riia vanalinnas, mis oli ilus, aga ma olin väga väsinud ja ei pannud midagi suurt seal tähele. Edasi läksime Lidosse ja siis juba koju..
Reis oli tõesti suurepärane, ja ma ei uskund, et see reis nii lahe tuleb, kuid ma eksisin.

Thursday, May 13, 2010

here we comeJälle üks nädal peaaegu läbi ning homme juba Palangale. Ma mäletan, kui me veel klassiga seda reisi planeerisime ning aeg on väga kiiresti läinud.
 Tänasest lühidalt rääkides oli meil Eesti keeles proovieksam, mis polnud eriti raske, kuid üle nelja ma kindlasti hindeks ei saa, Ajaloos kirjutasime arutlust, mis mul metsa läks, ning pärast kooli chillisin niisama. Nii mõnus on väljas käia, kui enam ei pea kandma paksu talvejopet ning saapaid. Aga see selleks. Kott sai mul enam-vähem pakitud, hommikul ärkan kell pool kuus ja viskan viimased asjad ka sisse. Tundub, nagu ma läheks elama sinna, kuid tegelt on mul päris vähe asju, lihtsalt ma ei viitsinud neid kuskile väiksesse kotti suruda ja võtsin seetõttu suure.
 Peaks nüüd magama minema, sest praeguse seisuga on mul vaid kuus tundi magada.

Saturday, May 8, 2010

c-c-colourfulTäna käisin korra Rapla Melu messilt läbi. Kui ma loitsukelleri telgi juurde jõudsin ja seda kaelaehet nägin, polnud mul mingitki kahtlust ja ma lihtsalt pidin selle ära ostma. Ja kui ma hinna teada sain, siis polnud mul enam üldse kahtlust ning ma asetasin selle letile. See oli pigem selline hetkemeeleolust tingitud ost, aga väga lahe on ta ikkagi :)


Teisipäeval leidsin postkastist ühe väga väga laheda käeehte, mille võitsin CICUCOCO blogis toimunud giveawaylt.

hiljem (loodetavasti veel täna) tuleb veel üks ehtepostitus.