Friday, March 26, 2010

diy necklaceHommikul oli jälle mingi isetegemise tuju peal. Kuna ma ei tea kus mu kõik ehete tegemiseks vajalikud vidinad saanud on, leidsin ma alternatiivi, kus peale õhukese riide, keti, niidi ja nõela midagi muud vaja ei lähegi. Päriselt näeb see kaelaehe parem välja kui pildi peal, sest siin tundub see kett nende rüüside peal kuidagi nii lõtv ja kole, aga tegelt jäin ma tulemusega päris rahule, kuigi ma ei kujuta ette, kus kuidas ja millega ma seda kandma hakkan ja kas üldse hakkan.
Kuigi võib tunduda, et selle tegemiseks kulub maksimaalselt tund, tegin ma seda umbes neli tundi. Teised ilmselt saakski kiiremini, aga ma pean leppima sellega, et ma aeglane olen:D

Monday, March 22, 2010

Natasha Poly for Vogue Paris april 2010


Mul pole sõnu, lihtsalt suurepärane!
 photos: http://caroline.feber.se/

Sunday, March 21, 2010

Just another picture post.

                       Mul isegi oleks enda tehtud pilte ka lisada, sest viimasel paaril nädalal olen natuke rohkem fotograafiaga tegelenud, kuid nagu juba päris tihti juhtub, on mul ka nüüd usb juhe kadunud.
 Vaheaeg algas, ning see on paljutõotav. Üleeile jäin haigeks, ja see rikkus nii mõnedki asjad ära, nagu näiteks MoeP.A.R.K-ile mineku ja täna isegi oli mul võimalus Leetu minna niisama. Aga vahet pole, õnneks pole need elus vaid ühekordsed võimalused.