Sunday, February 28, 2010

everybody wants to go to heaven but nobody wants to die
                Mulle tundub, et ma pean oma blogi muutma pildiblogiks, sest mul on arvutis lihtsalt NII palju lahedaid ja inspireerivaid pilte erinevatelt lehekülgedelt, ning kirjutada pole mul õieti millestki. Tegelt ma just kirjutasin küll ühe mitte just väga pika teksti siia, kuid jälle kustutasin, sest see tavaline jutt stiilis 'ärkasin kell kümme ja seejärel vaatasin telekat' on hakanud mind suht ära tüütama. Teiste blogidest ma isegi võin seda veel lugeda, kui nad selle kuidagi huvitavalt kirja oskavad panna, kuid mina kahjuks ei oska ja ei taha kirjutada ka sellest.

Igatahes ma peaksin praegu "Nimed Marmoltahvlil" lugema, aga hiljem jõuab ka...võibolla

Wednesday, February 24, 2010

INSPIRATION


Monday, February 22, 2010

amazing

ilmselt ma pean selle postituse inglise keeles kirjutama, et võistlusest osa võtta.

I was reading Carolines Mode new post and when i clicked to older posts i saw a contest, where you can choose your favourite outfit of 14 amazing looks. So i did. I'm pretty much sure, that i wont win, unlucky as i am, but if i wont try, i don't have chance at all.
I should win because i really like these clothes, and i would definately wear those together, but here in Estonia we don't have H&M and Topshop, and I wont go to Finland, Sweden or somewhere soon, and if i will go some day, these clothes would'nt be available any more.

Do you want to take part in the contest? go to http://caroline.feber.se
Sorry about my bad english.

Thursday, February 11, 2010

RIP, Alexander McQueenNagu mul kombeks on, loen ma peaaegu, et iga päev elu24-st uudiseid. Täna sinna minnes sain väga suure üllatuse osaliseks, ja seda üldse mitte heas mõttes. Nimelt, on Alexander McQueen enesetapu sooritanud. Ta kuulus kindlasti mu lemmikdisainerite hulka. Igatahes olen ma päris šokeeritud. Moemaailm on väga suure talendi kaotanud.

Tuesday, February 2, 2010

inspiration